Hieronder vind je de teamindelingen voor de senioren- en jeugdteams zoals die door de TC zijn opgesteld. Aan het einde van het seizoen zijn er veel mutaties geweest waardoor de teamindeling een lastige puzzel is. Deze opzet is een concept en er worden nog wel wijzigingen verwacht. Houd daarom deze pagina in de gaten voor eventuele wijzigingen.
Mocht je vragen hebben, neem dan contact op met de TC.
Laatst bijgewerkt: 14 april 2024
Heren Teams
Dames Teams
Meiden Teams
Jongens Teams
Voorlopige teamindeling senioren 2024-2025
De zaal en de tijden zijn ook voorlopig en gelden van 22-4-2024 t/m 27-5-2024
H1 Trainer: Anouk Sporthal: Almere Buiten Veld: 1 Dag: Maandag Tijd: 21:00 – 22:30 |
H2 Trainer: Kati Sporthal: Almere Buiten Veld: 2 Dag: Maandag Tijd: 21:00 – 22:30 |
H3 Trainer: Romario Sporthal: Almere Buiten Veld: 4 Dag: Maandag Tijd: 21:00 – 22:30 |
|
Casper Daan Elbert Guirmo Julius Machiel Niels Parvesh Paul Thomas |
Bas Cem Fanel Erwin Folkert Jeroen Kavi Marco Niels Pike Rick Rogier Stefano |
Abel Bastiaan Duke Elton Mees Roberman Romario Timothy |
|
D1 Trainer: Machiel Sporthal: Almere Buiten Veld: 1 Dag: Maandag Tijd: 19:30 – 21:00 |
D2 Trainer: Elbert Sporthal: Almere Buiten Veld: 2 Dag: Maandag Tijd: 19:30 – 21:00 |
D3 Trainer: Bas Sporthal: Almere Buiten Veld: 4 Dag: Maandag Tijd: 19:30 – 21:00 |
|
Anouk Charity Chantal Celia Deborah Lizzy Lotte Nina Stella Romy |
Berber Deemi Elma Ida Karin Marjolein Marrit Nancy Ria |
Alana Anusa Catrina Diya Francis Ilse Jamie Marieke Selia Saron Xiomare |
Voorlopige teamindeling jeugd 2024-2025
De zaal en de tijden zijn ook voorlopig en gelden van 22-4-2024 t/m 27-5-2024
JA1 Trainer: Casper en Julius Sporthal Almere Buiten Veld: 3 Dag: Maandag Tijd: 19:30 – 21:00 |
JA2 Trainer: Arjen / Benjamin Sporthal Waterwijk Veld: 1 Dag: Maandag Tijd: 18:00 – 19:30 |
JB1 Trainer: Marcel Sporthal Waterwijk Veld: 2 Dag: Maandag Tijd: 19:30 – 21:00 |
JC1 Trainer: Rishi Sporthal: Waterwijk Veld: 2 Dag: Maandag Tijd: 18:00 – 19:30 |
Alex Christiaan Geno Giorgio Jessie S. Jurre Rayan Tariq Tycho |
Farhan Jiayi Joshua Mateo Miruthe Niels Silvijn Thijs |
Herry Keano Lucas B Lucas C Michael Nate Roy Zhora |
Ahmed Anshul (tr.) Bram Dylan Jay R. Justin Kyan Olav Sem Sid Teun |
MA1 Trainer: Arjen Sporthal: Waterwijk Veld: 1 Dag: Maandag Tijd: 19:30 – 21:00 |
MA2 Trainer: Chantal Sporthal: Waterwijk Veld: 3 Dag: Maandag Tijd: 19:30 – 21:00 |
MB1 Trainer: Hamed Sporthal: Waterwijk Veld: 3 Dag: Maandag Tijd: 18:00 – 19:30 |
MB2 Trainer: Lizzy Sporthal: Almere Buiten Veld: 1 Dag: Maandag Tijd: 18:00 – 19:30 |
Jessie D. Juwaira Larissa Liz Pien Nanou Neah Nyah Valentijn Yasumi |
Anouk B. Danielle Felice Imee Julienne Maria Eduarda Lina Sanne Sterre Yasmin |
Anousha Benthe Demi Joëmy Katja Myrthe B. Nadia B. Naomi Tessa T. |
Celina Fi Fraukje Hannah Jamilya Joëlle Juliette Maria Fernanda Sifei Veerle |
MB3 Trainer: Leen / Marco / Assistenten Sporthal: Almere Buiten Veld: 3 Dag: Maandag Tijd: 18:00 – 19:30 |
MC1 Trainer: Ida Sporthal: Almere Buiten Veld: 2 Dag: Maandag Tijd: 18:00 – 19:30 |
MC2 Trainer: Leen / Marco / Assistenten Sporthal: Almere Buiten Veld: 4 Dag: Maandag Tijd: 18:00 – 19:30 |
|
Deysharell Emma Elisa Estefania Jasmijn Jay K. Kaitlynn Merel Myrthe M. Samaira Sharay Zerina |
Cathalina Dana Eleora Fiene Fenna Leana Tessa v. B. Rodyna Sophie-Ann |
Danica Firdous Jayna Lione Madelief Miyana Nadia el D. Nadica Nynke Parmiss Payton Sara (tr.) Yasmine |