Hieronder vind je de teamindelingen voor de competitie- en recreantenteams zoals die door de TC en de RC zijn opgesteld.
Houd deze pagina in de gaten voor eventuele wijzigingen.

Mocht je vragen hebben, neem dan contact op met de TC of RC.

Laatst bijgewerkt: 15 Jun 2022

Dames Teams

Heren Teams

Meiden Teams

Jongens Teams

Recreanten teams

Senioren

Dames

Dames 1

Klasse: 1e klasse
Trainer: Machiel
Sporthal: Almere Buiten
Dag: Maandag
Tijd: 19:30 – 21:00

Sportzaal de Binnenkruier
Dag: Woensdag
Tijd: 19:30 – 21:00

Anouk
Celia
Chantal
Deborah
Diana
Lotte
Michelle
Moniek
Naomi
Roxanne
Stella

Dames 2

Klasse: 3e klasse
Trainer: Bas
Sporthal: Almere Buiten
Dag: Maandag
Tijd: 19:30 – 21:00

Anusa
Berber
Emma
Francis
Ida
Ilse
Jacintha
Lisa
Lizzy
Marrit
Roxanne
Saron

Dames 3

Klasse: 3e klasse
Trainer: Maarten
Sporthal de Binnenkruier
Dag: Woensdag
Tijd: 19:30 – 21:00

Karin
Linda
Marion
Marjolein
Nancy
Ria
Sjoukje

Heren

Heren 1

Klasse: Promotie klasse
Trainer: Vacature
Sporthal: Almere Buiten
Dag: Maandag
Tijd: 21:00 – 22:30

Sporthal de Binnenkruier
Dag: Woensdag
Tijd: 21:00 – 22:30

Maarten
Machiel
Martijn
Niels
Parvesh
Paul
Richard
Robbert
Sven
Thomas
Tomas

Heren 2

Klasse: 2e klasse
Trainer: Bas
Sporthal Almere Buiten
Dag: Maandag
Tijd: 21:00 – 22:30

Auguz
Casper
Cem
Danny
Elbert
Erwin
Folkert
Jayden
Julius
Marco
Rogier
Yuan

Heren 3

Klasse: 4e klasse
Trainer: Kati
Sporthal Almere Buiten
Dag: Maandag
Tijd: 21:00 – 22:30

Arjen
Jan-Pieter
Jeroen
Joachim
Joris
Klaas
Lex
Marc-Jan
Mike
Mohanad
Niels
Rick

Heren 4

Klasse: 4e klasse
Trainer: Vacature
Sporthal Almere Buiten
Dag: Maandag
Tijd: 21:00 – 22:30

Elton
Emilio
Guirmo
Romario
Robberman
Stefano
Timothy

Jeugd

Meiden

Meiden A1

Klasse: 2e klasse
Trainer: Maarten
Sporthal: Almere Buiten
Dag: Maandag
Tijd: 19:30 – 21:00

Alana
Alyssa
Anouk M.
Catrina
Esmee
Jamie
Sifra
Yasumi
Zara

Meiden A2

Klasse: 3e klasse
Trainer: Klaas
Sportzaal de Binnenkruier
Dag: Woensdag
Tijd: 18:00 – 19:30

Dewi
Diya
Charlotte
Gabriela
Isabel
Isabelle
Jie-Wen
Marieke
Xiomara

Meiden B1

Klasse: 2e klasse
Trainer: Emma
Sportzaal de Binnenkruier
Dag: Woensdag
Tijd: 18:00 – 19:30

Demi
Ediessabelle
Jessie
Juwaira
Nadia
Liz
Naomi H.
Nanou
Neah
Nyah
Valentijn

Meiden B2

Klasse: 3e klasse
Trainer: vacature
Sporthal: Almere Buiten
Dag: Maandag
Tijd: 18:00 – 19:30

Anouk B.
Diviya
Elena
Imee
Julie
Katja
Marina
Mena
Pien
Veri
Yentl

Meiden c1

Klasse: 3e klasse
Trainer: Hamed/vacature
Sporthal: Almere Buiten
Dag: Maandag
Tijd: 18:00- 19:30

Anousha
Benthe
Eya
Joëmy
Myrthe
Nikita
Tessa
Yasmin

Meiden C2

Klasse: 3e klasse
Trainer: Ida & Lizzy
Sporthal: Almere Buiten
Dag: Maandag
Tijd: 18:00 – 19:30

Cathalina
Celina
Dana
Elisa
Eleora
Fenna
Fraukje
Jamilya
Joëlle
Rodyna
Sophie-Ann
Tessa

Jongens

Jongens B1

Klasse: 3e klasse
Trainer: Casper
Sporthal: Almere Buiten
Dag: Maandag
Tijd: 19:30 – 21:00

Alex
Geno
Giorgio
Julian
Rayan
Ruben
Sem
Tariq
Thijs
Tycho
Wyatt

Jongens C1

Klasse: 3e klasse
Trainer: Kati
Sporthal: Almere Buiten
Dag: Maandag
Tijd: 18:00 – 19:30

Hugo
Jay
Lucas
Michael
Roy
Thymo
Zhora

Recreanten

Recreanten Mix 1

Trainer: Vacature
Sporthal: Binnenkruier
Dag: Maandag
Tijd: 19:00 – 20:30

Georgina
Susanne
Thea
Frank
Richard
Stefan
Wilbert

Recreanten Mix 2

Trainer: Vacature
Sporthal: Binnenkruier
Dag: Maandag
Tijd: 19:00 – 20:30

Britta
Faiza
Lisanne
Jeffrin
Johan
Remco
Wouter

Recreanten Mix 3

Trainer: Vacature
Sporthal: Binnenkruier
Dag: Maandag
Tijd: 19:00 – 20:30

Lilian
Sabine
Chris
Edgar
Harrie
John
vacature

Recreanten Mix 4

Trainer: Vacature
Sporthal: Binnenkruier
Dag: Maandag
Tijd: 20:30 – 22:00

Busra
Stephanie
Bart
Rein
Melissa (meetrainen)
vacature
vacature

Recreanten Heren 1

Trainer: Vacature
Sporthal: Binnenkruier
Dag: Maandag
Tijd: 20:30 – 22:00

Jan Pieter
Jeen
Jeffrin
Maria
Martin
Remco
Wilbert 

Recreanten Heren 2

Trainer: Vacature
Sporthal: Binnenkruier
Dag: Maandag
Tijd: 20:30 – 22:00

Azim
Chris
Edgar
John
Michael
Vincent 

Recreanten Overig

Trainer: Vacature
Sporthal: Binnenkruier
Dag: Maandag
Tijd: 19:00 – 20:30

Arthur
Eddy
Hans
Jelle
Jurjen
Ka Cheung
Maria
Michael