Hieronder vind je de teamindelingen voor de competitie- en recreantenteams zoals die door de TC en de RC zijn opgesteld.
Houd deze pagina in de gaten voor eventuele wijzigingen.

Mocht je vragen hebben, neem dan contact op met de TC of RC.

Laatst bijgewerkt: 30 mei 2021

Dames 1

Klasse: 1e klasse
Trainer: Maarten
Sporthal: Almere Buiten
Dag: Maandag
Tijd: 19:30 – 21:00

Sportzaal de Binnenkruier
Dag: Woensdag
Tijd: 21:00 – 22:30

Anne
Anouk H.
Celia
Chantal
Deborah
Karlijn
Moniek
Roxanne
Vivian

Dames 2

Klasse: 3e klasse
Trainer: Jack
Sporthal: Almere Buiten
Dag: Maandag
Tijd: 21:00 – 22:30

Karin
Kati
Linda
Margot
Marion
Marjolein
Nancy
Ria
Sjoukje

Dames 3

Klasse: 4e klasse
Trainer: Jeroen
Sporthal Almere Buiten
Dag: Maandag
Tijd: 19:30 – 21:00

Anusa
Berber
Francis
Ilse
Jacintha
Lisa
Shera
Suzanne

Heren 1

Klasse: Promotie klasse
Trainer: Vacature
Sporthal: Almere Buiten
Dag: Maandag
Tijd: 21:00 – 22:30

Casper
Maarten
Machiel
Marco
Martijn
Niels
Paul
Richard
Robbert
Sven
Wouter

Heren 2

Klasse: 2e klasse
Trainer: Bas
Sporthal Almere Buiten
Dag: Maandag
Tijd: 21:00 – 22:30

Danny
Erwin
Folkert
Jeroen O.
Marco S.
Marten
Parvesh
Rogier
Steven

Heren 3

Klasse: 4e klasse
Trainer: Vacature
Sporthal Almere Buiten
Dag: Maandag
Tijd: 21:00 – 22:30

Arjen
Jeroen N.
Joris
Kelvin
Lex
Marco K.
Mike
Rick

Jongens A1

Klasse: 3e klasse
Trainer: Casper
Sporthal: Almere Buiten
Dag: Maandag
Tijd: 19:30 – 21:00

n.t.b.

Jongens C1

Klasse: 3e klasse
Trainer: Kati
Sporthal: Almere Buiten
Dag: Maandag
Tijd: 18:00 – 19:30

n.t.b.

Meiden A1

Klasse: 2e klasse
Trainer: Wouter
Sporthal: Almere Buiten
Dag: Maandag
Tijd: 19:30 – 21:00

Sportzaal de Binnenkruier
Trainer: Jack
Dag: Woensdag
Tijd: 19:30 – 21:00

Britt
Diana
Ida
Jasmijn
Jenna
Lizzy
Marrit
Michelle
Naomi A.

Meiden A2

Klasse: 3e klasse
Trainer: Arjen
Sportzaal de Binnenkruier
Dag: Woensdag
Tijd: 18:00 – 19:30

Anouk M.
Alana
Alissa
Catrina
Esmee
Jamie
Mobina
Selina
Sifra
Zara

Meiden A3

Trainer: Vacature
Sportzaal de Binnenkruier
Dag: Woensdag
Tijd: 19:30 – 21:00

Diya
Felice
Isabelle
Kaye-Lin
Keren
Linsey
Marieke
Marissa
Sage
Tara
Xiomara

Meiden B1

Klasse: 3e klasse
Trainer: Deborah en Roxanne
Sporthal: Almere Buiten
Dag: Maandag
Tijd: 18:00- 19:30

Beth
Faith
Ediessabelle
Jessie
Liz
Nanou
Isabel
Maria
Naomi L.
Syra

Meiden C1

Klasse: 3e klasse
Trainer: Emma en Remco
Sporthal: Almere Buiten
Dag: Maandag
Tijd: 18:00 – 19:30

Demi
Eya
Myrthe
Naomi H.
Nikita
Ruben
Tessa
Tycho
Valentijn

Meiden C2

Trainer: Vacature
Sporthal: Almere Buiten
Dag: Maandag
Tijd: 18:00 – 19:30

Alyssa Z.
Benthe
Diviya
Hiran
Joëmy
Julie
Mena
Nadia
Nyah
Yasumi

CMV niveaus 1 t/m 6

Trainer: Karin, (Anusa en Ilse) en 2x vacature
Sporthal: Almere Buiten
Dag: Maandag
Tijd: 16:45 – 18:00

n.t.b.

Recreanten Mix 1

Trainer: Vacature
Sporthal: Binnenkruier
Dag: Maandag
Tijd: 19:00 – 20:30

Georgina
Lisanne/Susanne
Thea
Frank
Richard
Stefan
Wilbert

Recreanten Mix 2

Trainer: Vacature
Sporthal: Binnenkruier
Dag: Maandag
Tijd: 19:00 – 20:30

Lilian
Lisanne/Susanne
Maria
Carlo
Johan
Remco
Wouter

Recreanten Mix 3

Trainer: Vacature
Sporthal: Binnenkruier
Dag: Maandag
Tijd: 19:00 – 20:30

Marja
Sandra
Tjikke
Zoë
Chris
Harrie
John
Michael

Recreanten Overig

Trainer: Vacature
Sporthal: Binnenkruier
Dag: Maandag
Tijd: 19:00 – 20:30

Indra
Melissa
Arthur
Eddy
Edgar
Jurjen
Ka Cheung
Victor

Recreanten Heren 1

Trainer: Vacature
Sporthal: Binnenkruier
Dag: Maandag
Tijd: 20-30 – 22:00

Hans (Trainen)
Jan Pieter
Jeen
Martin
Richard
Stefan
Wilbert

 

Recreanten Heren 2

Trainer: Vacature
Sporthal: Binnenkruier
Dag: Maandag
Tijd: 20-30 – 22:00

Azim
Carlo
Jelle
John
Michael
Quinn
Remco

 

Overige recreanten nieuw

Trainer: Vacature
Sporthal: Binnenkruier
Dag: Maandag
Tijd: 20-30 – 22:00

n.t.b.